Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Ada Yapı Malzeme

Hizmette ve yaptığı işlerde üstün kalite , dürüst davranış, müşteri beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması, firmamızın ana ve vazgeçemeyeceği prensipleridir. Firmamız bunların yanında ticari olarak uygun fiyat ve projelerin zamanında teslim edilmesi, birlikte çalışılan diğer disiplinlere de uygulama sırasında saygı prensipleriyle, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Teknolojik ve sektörel gelişmeler izlenerek, çağdaş çözümler sunulmakta, çalışanların sürekli eğitim ve motivasyonlarına da dikkat edilmektedir.

Misyonumuz

Daima yenilikçi, toplumsal değerlerin farkında sosyal sorumluluk bilincine ve ticari etiğe sahip ve yol arkadaşlarına her gün bir yenisini ekleyen, Müşteri ve çalışan beklentilerini sürekli aşma gayreti gösteren, her zaman ilk tercih edilen, sevilen ve referans olarak gösterilen köklü bir kuruluş olarak anılmak, Yapı ve üretim sektöründe yerel pazarda öncü, ulusal alanda lider ve marka değeri üst seviyede bir firma olarak tüm paydaşlarımıza kalıcı fayda sağlamak.

Vizyonumuz

Yapı malzemeleri tedarikçisi olarak en iyi ürünü, en uygun zamanda ve en uygun fiyatla müşterilerine sunan , deneyimli iş gücüyle fark yaratan, değer katan, çözüm üreten, hızlı, dinamik, paylaşımcı, sürdürülebilir ve en yüksek kalitede hizmet anlayışımızla her zaman güven veren lider bir kuruluş olmak için varız.